concert - dnipropetrowsk
We Will Fail

We Will Fail [pl]

23:00, 05-11-2016
x

We Will Fail [pl]

Share on: or

За останні кілька років на польській електронній сцені відбулося кілька потужних дебютів. We Will Fail – це саме той випадок на який варто звернути увагу, адже він є безперечним хітом серед дебютних проектів.

Лідерка We Will Fail – Aleksandra Grünholz, закінчила факультет графічного дизайну в Університеті мистецтв в місті Познань (Uniwersytet Artystyczny), завдяки чому самостійно генерує всю графічну складову для We Will Fail. Проте, головним пріоритетом Олександри є музика. Музика, що наповнена звуками IDM і техно. Треки We Will Fail засновані на семплах і польових записах. Збагачені синтезаторними партіями, вони створюють похмуру і тривожну музику, яка цілком поглинає слухачів.

Перший альбом We Will Fail під назвою “Verstörung” був випущений в лютому 2014 року. А вже за півроку вийшов новий, цього разу вінілолвий “Verstörung 2.0″, у який увійшли модифіковані версії деяких треків з першого альбому і кілька нових композицій. Обидва альбоми отримали позитивні відгукі престижних міжнародних веб-сайтів “Tiny Mix Tapes” і “The Quietus.”

We Will Fail виступали на сценах таких відомих і впливових фестивалів як Unsound (в Кракові та Торонто), шведському Intonal, CTM в Берліні та Tauron New Music в Катовіце.